Eko

Ddamy o jakość usług i ich wpływ na środowisko

Jesteśmy mocno przekonani, że branża TSL musi iść „z duchem czasu” i dostosowywać się do szybko zmieniających się warunków. Priorytetem jest dla nas utrzymanie możliwie jak najwyższej jakości dla oferowanych usług nie zapominając jednocześnie o świadomości ekologicznej oraz dbania o środowisko naturalne.

Nowoczesne wyposażenie naszej floty oraz szkolenia naszych kierowców z zakresu Ekodrivingu wpływają na obniżenie emisji szkodliwych substancji generowanych do atmosfery.

Zastosowanie dodatku AdBlue w każdym naszym pojeździe wpływa na zmniejszenie emisji tlenku azotu do atmosfery.

Dbajmy o naszą wspólną przyszłość!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przy wykonywaniu transportu – to jeden z priorytetów naszej firmy. Szybki i bezpieczny transport gwarantuje codzienna praca całego naszego zespołu, od dyspozytorów po kierowców.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia naszych kierowców w zakresie Ekodrivingu oraz bezpiecznej jazdy. Kładziemy na ten aspekt duży nacisk jako element naszej polityki jakości dlatego realizujemy szkolenia cyklicznie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas pytania lub chciałbyś dokonać wyceny uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Kontakt