O firmie

Historia

Nasza firma Tom-Trans Tomasz Fitrzyk to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku krajowym oraz międzynarodowym od 1991 roku.

Na przestrzeni lat nasza firma prężnie się rozwija, dostosowując ofertę i tabor do panujących standardów. Dysponujemy liczną flotą samochodów EURO 6. Posiadamy zgrany i kompetentny zespół ludzi – kierowców i spedytorów, którzy codziennie realizują zadania transportowe związane ze swoim stanowiskiem. Nasze doświadczenie pozwala nam na dostosowanie usług do potrzeb naszych klientów.

 Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu nasi klienci zawsze mogą liczyć na kompetentne i fachowe porady dotyczące przewożonego towaru. Nasza firma otrzymała również Europejski Laur Wiarygodności oraz Certyfikat Rzetelnej Firmy.

Misja „transport by passion"

Transport jest naszą pasją i realizujemy go „z sercem”. TOM-TRANS to nie tylko firma, to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i napędzają swoją pracą oraz kreatywnymi pomysłami w codziennych wyzwaniach transportowych.

Zawsze jesteśmy po stronie naszych klientów, oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie transportu, dzięki którym transport jest szybki i bezpieczny.

Dzięki naszemu podejściu do współpracy z klientami, pracujemy i pomagamy kreować sukcesy naszych klientów wkładając całe nasze 30-letnie doświadczenie w ich obsługę.

ZAPYTANIE

Nasza strategia

Po 30 latach działań firmy cały czas jesteśmy na drodze rozwoju i poszerzania naszych możliwości transportowych, uczciwie podchodząc do wykonywania usług dla swoich klientów.

Strategią firmy na następne lata jest dalszy rozwój i zwiększanie naszych możliwości w zakresie przewozu spożywczych ładunków płynnych oraz sypkich, wybudowanie nowoczesnego magazynu, który będzie spełniał najwyższy standard magazynowania ładunków naszych klientów.

Nasza strategia

  • Bezkompromisowy stały rozwój
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Zgrany zespół specjalistów
  • Terminowe dostawy
  • Nowoczesny tabor